Księgowość to nasza pasja

O firmie

Biuro Rachunkowe BRKING powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy potrzebują profesjonalnej, rzetelnej i kompleksowej obsługi w zakresie księgowości jak i obsługi kadrowo-płacowej. Księgowość to nasza pasja. Bieżąca obsługa księgowo-kadrowa oraz pomoc przedsiębiorcom to nasz cel, a nie przykry obowiązek.

Jeżeli dopiero myślisz o założeniu własnej działalności to zapewnimy Ci indywidualne podejście oraz elastyczną ofertę usług, którą dopasujemy do Twoich potrzeb. BRKING angażuje się w sprawy swoich klientów.
Dla każdego nowego klienta (również dla zmieniających biuro) specjalna zachęta na start.
Zadzwoń i sprawdź!

Księgowość online

Aby iść z duchem czasu i dotrzymać kroku ciągle rozwijającym się przedsiębiorcom, dajemy możliwość przesyłania dokumentów księgowych w formie elektronicznej za pomocą dedykowanej aplikacji. Umożliwi to usprawnienie obiegu dokumentów, wgląd do archiwum 24/7 oraz dokonywanie symulacji podatkowej jeszcze przed zakończeniem miesiąca na życzenie klienta.

Pracujemy dla Ciebie

Współpracę z klientami opieramy na 5 filarach. Są to:

  • ZAUFANIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • KONTROLA
  • WYGODA
  • TROSKA

Nasza misja

Naszą misją jest satysfakcja, wygoda i poczucie bezpieczeństwa klienta. Sprawimy, że współpraca z księgowym nie będzie dla Ciebie tylko przykrym obowiązkiem.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, którą stosujemy na co dzień, aby Twoja firma osiągnęła sukces. Podatki już nie będą dla Ciebie hamulcem rozwoju.

+48 696 011 504 biuro@brking.pl
BRKING Biuro Rachunkowe
Kinga Krenc-Aurast
Ul. Zbożowa 8
10-807 Olsztyn
NIP: 571 162 28 10